Черкаські комунальники розіграли 5,4 мільйона між фірмами, пов’язаними з депутатом

Фото із Фейсбуку

Підприємство “Євробудстандарт” виграло аукціон від комунального підприємства “Міськсвітло” на поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення Черкас вартістю 5,41 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Техзавданням передбачено встановлення 30 залізобетонних опор, заміна дротів, кабельних ліній, пошук пошкоджень, заміна світильників та ламп, протирання та ремонт світильників тощо.

Аукціон по тендеру відбувся 5 березня. Свої пропозиції на нього подали 3 учасники. Тендерний комітет відхилив пропозицію одного з учасників – “Метабуд-М” та допустив до торгів двох: товариства “Енерголюксмонтаж” та “Євробудстандарт“.

Дешевшу пропозицію подало останнє, наразі воно очікує на рішення тендерного комітету і укладання угоди.

Обидві фірми неофіційно пов’язані з депутатом міської ради Володимиром Бурячинським.

“Євробудстандарт” записане на Валерія Чосенка. Він офіційно значиться єдиним власником та директором товариства. Сам Чосенко і ще низка працівників товариства раніше працювали на АБК “Електро-Буд”. Комерційним директором АБК “Електро-Буд” свого часу був Бурячинський. Як уже писав 18000, фірми також мають спільний номер телефону.

Єдиний конкурент “Євробудстандарта” “Енерголюксмонтаж” – належить Івану Нікітіну. Він також є директором та співзасновником товариства “Стейбл Енерджі”, де співзасновником також є все той же Володимир Бурячинський.

У тендерній документації, що подана на торги, “Євробудстандарт” вказує, що із квітня минулого року орендує автопідйомники у замовника – “Міськсвітла”.

Торік “Євробудстандарт” став монополістом на тендерах “Міськсвітла”. Протягом 2019 року комунальники уклали з ним 40 угод на понад 25 мільйонів гривень.

До цього монополістом у “Міськсвітла” тривалий час було інше підприємством з орбіти Бурячинського – АБК “Електро-Буд“, де працював Чосенко та інші нинішні співробітники “Євробудстандарту”.

Згідно з інформацією із порталу Dozorro, за останні 2 роки “Міськсвітло” уклало загалом 106 угод, із яких лише 4 конкурентні. Із 106 угод 70 укладені із “Євробудстандарт” та АБК “Електро-Буд“.

Володимир Бурячинський був обраний до міської ради від Блоку Петра Порошенка. Проте після того, як фракція опинилася в опозиції, він влився до депутатської групи “Слуга народу”, яка є лояльною до міського голови.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *