Черкаські лікарі вперше провели втручання за допомогою віртуальної операційної

Операція в обласному онкологічному центрі

Фото: МОЗ

Лікарі Черкаського обласного онкологічного диспансеру провели планову операцію вперше за допомогою віртуальної операційної “Epiqar”.

Про це інформують у пресслужбі МОЗу.

Консультації під час операції надавали провідні спеціалісти лікарні, які віддалено спостерігали за процесом і бачили, що відбувається з органами пацієнта.

— Це була перевірка роботи віртуальної операційної “Epiqar” і вона показала, які можливості відкриваються для нас у перспективі, — прокоментував завідувач організаційно-методичного відділу обласного диспансеру Ігор Гайдай.

За його словами, система дає абсолютний ефект присутності в операційній: аудіо, відеоряд, розширення 4К — усе це дозволяє до найменших деталей спостерігати за ходом операції.

Телемедична платформа “Epiqar” дозволяє об’єднати в єдину захищену мережу камери, встановлені в операційних кімнатах у різних медичних закладах та надати медичним працівникам у будь-якій точці світу можливість бачити всю операційну, а також отримувати пряму відеотрансляцію з роботів-маніпуляторів, які використовують під час операцій.

Нагадаємо, для черкаських медиків прочитав лекцію американський лікар.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *