“Черкаські Мавпи-Дніпро” здобули перемогу в матчі проти “Будівельника”

«Черкаські Мавпи-Дніпро» продемонстрували вольовий виступ у протистоянні з «Будівельником» у межах регулярного чемпіонату Суперліги Favbet та здобули важливу перемогу з рахунком 70:69.

Про це повідомляє пресслужба черкаського баскетбольного клубу.

На початку гри «Будівельник» мав дуже впевнений вигляд, набравши максимальні 17 очок переваги в другій чверті. Проте Черкаські Мавпи вперто працювали та зуміли зменшити різницю до великої перерви. Завдяки захисту та кидкам черкасці змогли зробити камбек, залишивши від переваги суперника 7 балів за підсумком 20 хвилин гри.

У третій чверті Мавпи продовжили наближатися до свого суперника та залишили рішучий ривок на останню чверть. Їхні точні дальні кидки (12 влучань з-за периметра) та командна гра в атаці (17 асистів) дали їм перевагу над киянами, які мали гірші показники в цих аспектах.

Найкращим гравцем матчу став Андрій Агафонов, який, вийшовши в старті, допоміг переможцям дабл-даблом – 21 очко + 10 підбирань (РЕ 28).

Черкаські Мавпи здійснили камбек сезону та здобули другу перемогу в Луцьку. Після 8 матчів «Черкаські Мавпи-Дніпро» мають 5 перемог у своєму активі.

Нагадаємо, у мерії пояснили, на що підуть гроші, які спрямовують “Черкаським Мавпам”.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”