Черкаські Мавпи переграли Миколаїв у першому матчі цього року

“Мавпи” вдало стартували у Новому році. У результативному поєдинку черкасці на власному паркеті переграли МБК “Миколаїв”.

Про це повідомляє пресслужба “Черкаських Мавп”.

Напередодні стартового для господарів поєдинку року у Черкасах акцентували увагу на загрозу з боку лідера гостей Квентіна Петерсона. І Черкаські Мавп блискуче впоралися із завданням нейтралізувати цього легіонера. З початку зустрічі господарі максимально уважно та щільно опікали американця. Зокрема Ткаченко кілька разів ефектно його блокував. За першу половину той набрав незвичні для себе цього сезону 10 очок. Концентрація у захисті та результативність Ейрінгтона і Попова дозволила черкасцям зробити потужний тратовий ривок – 22:10.

У першій половині зустрічі у “Мавп” на лідерську позицію вийшов Джейоін Ейрінгтон. Відтак на велику перерву господарі здобули комфортні 14 очок переваги, а загалом у грі Джейлін матиме 21 очко та 7 передач.

Втім заспокоюватися Мавпам було зарано.

У другій половині Миколаївці поступово налагодили гру у захисті. Черкасці згодом стали більше помилятися, загальмувавши темп з набору очок. А в четвертому періоді Миколаїв навіть скоротив відставання до шести очок.

Однак, цього разу включилися лідери Черкаських Мавп. Активні дії Райта та Хаджифейзовича на останніх хвилинах дозволили господарям захистити переможний результат. Кілька важливих взаємодій у захисті та результативні атаки від легіонерів нашого клубу дали можливість спокійно довести цей матч до переможного результату – 97:87.