“Черкаські Мавпи” поступилися “Соколам”

У Харкові “Черкаські Мавпи” зіштовхнулися із одним із лідерів Суперліги Windrose. Протягом усього матчу черкасці були у статусі наздоганяючих, втім дістати суперника не вдалося. Поразка з рахунком 79:59.

Про це повідомляє пресслужба “Мавп”.

Черкасці краще стартували у матчі, відзахищалися у своїх моментах та повели з рахунком 4:0. Одним із кращих моментів старту був данк Дювона Максвелла. Втім з відповіддю “Соколи” не забарилися, влучили два триочкових і вийшли вперед і вже до середини періоду мали двозначну перевагу, яку тримали до кінця періоду – 24:12.

У другій 10-хвилинці Максвелл і компанія лише місцями наближалися до суперника, втім харків’яни відповідали вправними атаками здалеку та з трисекундної зони. Тоді як черкасцям практично кожна атака давалася вкрай складно, тому до великої перерви статус-кво залишився без змін 40:29.

На старті другої половини “Соколи” здійснили ще один ривок і різниця між командами стала загрозливою, втім черекасці відповіли кількома атаками від Первіса і повернулися на відстань 10-ти очок. Однак відповідь знову була за господарями. Кидки Майка Девіса та Зечевіча допомогли команді знову наростити свою перевагу.

У заключній чверті змінити щось на майданчику не вдалося. У черкасців відверто не пішов кидок, тоді як господарі паркету грали від своїх сильних сторін і навіть до кінця матчу наростили перевагу. У підсумку 79:59, третя поспіль поразка.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.