“Черкаські Мавпи” поступилися у грі Запоріжжю

Учора, 1 березня, “Черкаські Мавпи” програли “Запоріжжю” у Суперлізі Парі-Матч сезону 2018/2019 років з рахунком 96:91.

Про це інформують на сайті черкаського баскетклубу.

Так, черкащани мали хороший результат на старті. У перші кілька хвилин вони оформили ривок 10:2. Однак у кінцівці чверті запоріжці  вийшли вперед – 30:23. Першла ж половина гри закінчилася перевагою Запоріжжя – 55:46.

У третьому періоді господарі розвинули перевагу над Мавпами – 81:65. Остання десятихвилинка починалася також зі збільшення різниці у рахунку. Після цього 8 хвилин на паркеті точилася рівна боротьба. За 2 хвилини до завершення гри черкаська команда почала діставати суперника в рахунку. За 30 секунд до завершення гри з максимальних 18 балів різниці залишилося лише 4. Однак матч закінчився перемогою Запоріжжя – 96:91.