“Черкаські Мавпи” розпочну тренування із тесту на COVID-19

17 серпня “Черкаські Мавпи” розпочнуть підготовку до нового сезону. Спортсмени зберуться в Черкасах і почнуть перший попередній збір команди. Спочатку всі баскетболісти пройдуть обов’язкове ПЛР-тестування на Covid-19.

Про це йдеться на офіційному сайті БК.

Після отримання результатів гравці пройдуть медогляд і потім почнуть роботу. До табору викликані усі баскетболісти команди. За кілька днів до цього очікується прибуття до Черкас лідера минулого сезону Сеада Хаджифейзовича.

Тренувальний табір розпочнуть: Сеад Хаджифейзович, Володимир Конєв, Сергій Попов, Антон Дзюба, Нікіта Руслов, Дмитро Скапінцев, Ігор Сергеєв, Олег Бондаренко, Іван Ткаченко, Владислав Мельник, а також деякі гравці дубля.

Відзначимо, що Ткаченко і Мельник зараз травмовані, але зможуть проводити безконтактні тренування. Зараз активно ведеться робота на ринку вільних агентів. У табір команди поступово приїздитимуть потенційні новачки, які будуть проходити трай-аут у “Черкаських Мавпах”.

– Цього року, з огляду на пандемію коронавірусу, у нас дуже специфічна передсезонна підготовка. З огляду на настанови Федерації, довелося переглянути методи, відійти від стандартних методів передсезонної подготовки. Збір починаємо 25-го серпня, як це рекомендовано Федерацією баскетболу України, – говорить головний тренер “Черкаських Мавп” Максим Міхельсон, 

За його словами, на збір викликані всі гравців команди, також підключать 15-16 річних вихованців нашого клубу.

– Подивимося, як вони себе проявлять. Для них виклик у склад основної команди – це вже достатня мотивація для подальшої роботи. Паралельно займаємося комплектацією. Зараз нам потрібні два сильних гравці у задню лінію. Нам потрібні якісні баскетболісти, які допоможуть нашій молодій передній лінії конкурувати з досвідченими центровими інших українських команд. У нас два завдання – виховувати молодих гравців, розвивати своїх вихованців, а разом з тим боротися за високий результат. Тому шукаємо досвідчених задніх, які допоможуть нам у цьому, – додає Міхельсон..

Тренування “Черкаські Мавпи” проводитимуть в групах по кілька осіб. А вже 25 серпня команда, згідно директиви Федерації басктеболу України, розпочне повноцінний підготовчий тренувальний збір.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.