Черкаські Мавпи у напруженій грі поступилися Запоріжжю

У рівному протистоянні із “Запоріжжям” “Черкаські Мавпи” мали тривалий час лідерство, але не зуміли дотиснути суперника і поступилися. Тим самим переможна серія команди перервалася.

Про це повідомляє пресслужба баскетбольного клубу.

Матч у Запоріжжі стартував не зовсім вдало для “Черкаських Мавп”. Господарі паркету з перших хвилин діяли впевнено, поцілили кілька кидків поспіль і здійснили ривок – 11:3. “Мавпи” ж довго запрягали і набрали хід вже до кінця першої чверті. Спочатку команда сподівалася в атаці суто на Діона Райта, а згодом його підтримали Конєв і Джонс. Так черкасці спочатку зрівняли рахунок, а в другій чверті вже самі пішли у лідерство.

Підопічні Максима Міхельсона добре рухали м’яч, задіюючи практичного кожного гравця у розіграші. Так, Діон Райт швидко вийшов у лідери по результивності, набравши 14 балів за половину. Втім окрім нього якісно відпрацьовував Володимир Конєв та Дмитро Скапінцев, який підчищав за партнерами у захисті, роздаючи суперникам блок-шоти. Це дозволило черкасцям збільшувати перевагу і на велику перерву команди пішли за рахунку 36:42.

Більшу частину третьої чверті “Черкаські Мавпи” були попереду, але гості поступово наближалися в рахунку. Важко черкасцям було втримати американців Форчуна і Кеффі, а тричоковий Віталія Мальчевського на останніх секундах зрівняв рахунок у матчі – 58:58.

Заключна чверть була рівною. Команди чергувалися в лідерстві. У вирішальний момент у “Мавп” п’ятий фол отримав Дмитро Скапінцев. Як наслідок, останні кілька хвилин черкасці грали без нього. Очки кожної команди давалися складно. Черкасці за хвилину до кінця чверті були попереду, але спочатку не реалізували свої штрафні, а в останні секунди пропустили 2+1 від Маяускаса. У “Мавп” був шанс на останній кидок, але як слід розіграти останню атаку не вдалося, тому спроба від Діона Райта була максимально не точною. У підсумку, 77:75, поразка “Запоріжжю”.