“Черкаські Мавпи” виграють у лідера й стають передостанніми в чемпіонаті

“Черкаські Мавпи” у київському баблі перемогли лідера “Київ-Баскет”. Підсумковий рахунок – 79:56.

Про це повідомляє пресслужба “Черкаських Мавп”.

Активними впродовж гри були Дмитро Скапінцев, Камерон Джонс і Володимир Конєв. Так до кінця першої чверті “Мавпи” відірвалися на 8 очок. Рахунок становив – 18:10.

У другій чверті “Київ-Баскета” скоротив відставання завдяки американському захиснику Брендону Янгу. Однак у потрібний момент включився Іван Ткаченко, а згодом Ігор Сергеєв, тож укінці періоду “Мавпи” знову переважали – 36:28.

У третій чверті “Мавпи” зуміли втримати відстань 6-8 очок. Хоча гра вже перейшла у в’язку боротьбу, черкащани мали переконливіший вигляд.

У заключній чверті п’ятірка Бондаренко-Руслов-Ткаченко-Райт-Сергеєв зробили ривок. До середини чверті черкащании здобули перевагу в 14 очок. А з виходом Джонса, Скапінцева і Конєва черкасці відірвалися на 21 очок. У підсумку – 79:56 – на користь “Черкаських Мавп”.

Нагадаємо, у баскетболістів розпочалося третє коло чемпіонату Суперліги Паріматч, яке триває в Києві.

Черкащани вже відіграли два матчі, ще один відбудеться сьогодні з “Тернополем”.

Додамо, на рахунку “Мавп” по одній поразці й перемозі.