“Черкаські Мавпи” здобули першу перемогу в сезоні

"Мавпи" здобули першу перемогу в сезоні

“Черкаські Мавпи” завершили матч із командою-суперником “Прикарпаття-Говерла” перемогою. Рахунок становив – 81:70.

Про це повідомили в пресслужбі черкаської команди.

“Прикарпаття-Говерла” була лідером першої половини гри. Під час другої чверті команда мала максимальну для себе в цьому матчі перевагу в 12 очок.

Вирішальною стала друга половина гри. Після великої перерви черкащани набрали 29 очок за третю чверть і 22 очки за четверту, вигравши другу половину.

Під час цієї гри найбільш результативними були Деметріуса Лейка та Сергія Скіри, які формували рахунок черкаської команди.

Американський захисник в своєму дебютному матчі за “Мавп” встановив новий рекорд результативності у сезоні, набравши 29 очок та додавши 12 підбирань. Скіра домінував під щитами і набрав 24 очки, також відзначився 9 підбираннями.

Додамо, сьогодні 30 листопада “Черкаські Мавпи” зіграють із “БІПА-збірною Одеської області”.

Також читайте: Черкаські Мавпи” визначили склад команди на новий сезон.