“Черкаські Мавпи” здобули п’яту перемогу в сезоні

На виїзді “Черкаські Мавпи” обіграли “Миколаїв” та здобули свою п’яту перемогу в сезоні.

Про це повідомляє пресслужба БК “Черкаські Мавпи“.

“Миколаїв” провалив старт гри, проте на останніх хвилинах зумів повернутись та нав’язати боротьбу. У вирішальний момент “Мавпи” зуміли “дотерпіти” та вирвали перемогу.

Вихованець черкаської школи баскетболу Нікіта Руслов влучив два після проходу під кільце суперника. Після цього Зотов та той же Руслов обмінялися втратами і єдиний легіонер корабелів Кевін Брістол рахунок зрівняв, а Макс Луценко ще й двічі поспіль влучив з-за дуги. Проте, команда Максима Міхельсона швидко відігралася зусиллями Попова та Райта.

Ефектну крапку ж в чверті поставив Джейлін Ейрінгтон, який влучив три очки з сереною та збільшив перевагу своєї команди до 9 пунктів – 16:25.

У другому періоді команди продовжили демонструвати аналогічну першій чверті гру: в Миколаєва феєрив Макс Луценко, проте зусиль одного українця було недостатньо задля того аби протистояти команді з Черкас – 31:44.

У третій десятихвилинці черкасці продовжили нарощувати власну перевагу: не на жарт розійшовся Хаджифейзович, який влучив 5 балів поспіль, а продовжив запал партнера по команді Джейлін Ейрінгтон, який влучив два поспіль дальніх та збільшив різницю в рахунку до 23 балів на користь своєї команди.

У заключному часовому відтинку все перевернулося з ніг на голову: в Мавп більшість кидків перестали залітати, в той час як у Миколаєва нарешті прокинулись снайпери. У підсумку з -22 господарі зуміли скоротити різницю до -8 за 10 хвилин ігрового часу, але Райт та компанія все ж вистояли та повезли з Миколаєва свою п’яту перемогу.