Черкаські медики вчать пожежників реанімувати людей (ВІДЕО)

Медики “екстренки” вчили пожежних надавати допомогу людині у стані клінічної смерті, проводити серцево-легеневу реанімацію та зупиняти кровотечу.

Про це розповідають у сюжеті “Суспільного“.

Курс “Базова підтримка життя” освоюють вісім пожежних у Навчально-тренувальному відділі Центру екстреної меддопомоги області. За легендою, пожежні транспортують травмованого чоловіка із будинку. Потому надають допомогу ще двом особам без свідомості. Тож одразу відпрацьовують декілька вправ.

Максим Драчук із Кам’янської 9-ї пожежно-рятувальної частини розповідає, що йому за 7 років на службі доводилось надавати першу домедичну допомогу.

– Чоловікові потрібно було робити штучне дихання і я із допомогою свого керівника надавав йому допомогу, – розповідає Максим Драчук.

Начальник караулу Катеринопільської пожежної частини Ярослав Грицаченко каже, що під час навчання відпрацьовують єдиний алгоритм дій у таких надзвичайних ситуаціях.

– Курси корисні! До цього ми навчання проходили на теорії. На практиці відпрацьовувати до автоматизму не доводилось. А на цих заняттях до автоматизму відпрацювали надання медичної допомоги постраждалим при переломах, також непрямий масаж серця, штучне дихання, – зазначає Ярослав Грицаченко.

За словами інструктора  навчально-тренувального відділу Дмитра Нехаєнка, акцент на тренуваннях роблять на фізичному навантаженні, щоб рятувальники  вміли відпрацювати свою роботу і надати допомогу потерпілому в екстремальних умовах.

Курс триває 48 годин. По завершенню пожежні отримають сертифікат.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *