Черкаські медики вже тричі реабілітовували пацієнтів у стані клінічної смерті після «утоплення»

За останні три доби бригади екстреної медичної допомоги надавали допомогу пацієнтам в стані клінічної смерті після «утоплення» три рази.

Про це повідомила речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

За її словами, 16 червня на річці Ірклій у Чорнобаї тонула дитина віком 1 рік 11 місяців. Бригада Лівобережної станції швидкої медичної допомоги терміново виїхала на виклик. Медики надали допомогу дитині на місці події та з діагнозом «стан після утоплення» транспортували в Чорнобаївську ЦРЛ.

17 червня бригада Черкаської станції швидкої медичної допомоги виїхала на виклик «утоплення» в с. Руська Поляна до жінки 63-х років. Після довготривалої реанімації, на 31 хвилині, медикам вдалось запустили серце жінки. Потерпілу доставили в Третю черкаську міську лікарню в реанімаційне відділення.

Також учора, 17 червня, реанімацію провели й медики з Уманської станції швидкої медичної допомоги. Дівчину 16-ти років в стані клінічної смерті витягнули з води люди, що відпочивали поруч. Бригада, прибувши на виклик, продовжила проводити розширені реанімаційні заходи. Дитину доставили в Уманську ЦРЛ. Зараз вона перебуває в тяжкому стані в реанімаційному відділенні.

У всіх випадках до приїзду бригад екстреної медичної допомоги потерпілим надавали допомогу оточуючі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *