Черкаські прокурори обвинувачують луганчанина за співпрацю з росією

 Черкаська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жителя Луганщини, який пішов на співпрацю з державою-агресором.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що 65-річний житель Старобільського району Луганської області, усвідомлюючи протиправність та незаконність дій окупаційних органів влади так званої “лнр”, співпрацює з росією. З листопада 2022 року чоловік обійняв посаду директора “Государственного унитарного предприятия луганской народной республики “Стрелецкий конный завод № 60”. Воно розташоване на тимчасово окупованій території Міловської селищної громади Старобільського району Луганської області.

Очоливши незаконно створене підприємство, чоловік організовує і забезпечує провадження ним господарської діяльності. Метою є наповнення бюджету “лнр” за рахунок коштів, отриманих від господарської діяльності.

Указане підприємство займається вирощуванням, селекцією та реалізацією коней. А також вирощуванням і реалізацією зернових, технічних культур та іншої продукції рослинництва і тваринництва. Нині обвинуваченого оголошено в розшук.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Читайте також: У Смілі судитимуть інженерку з технічного нагляду за недбалість під час ремонту закладу освіти.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *