Черкаські самбісти привезли три “золота”, чотири “срібла” й “бронзу” з Кубка України

Черкаські самбісти вибороли медалі Кубка України.

Про це повідомили в пресслужбі відділення НОК у Черкаській області.

Кубок України з боротьби самбо серед юнаків, чоловіків, молоді, дорослих та жінок відбувся в селі Кароліно-Бугаз, що на Одещині. Тривали змагання з 27 до 31 серпня. На килимі за нагороди змагалися 600 спортсменів. Черкаську область представляли 12 спортсменів.

Зі спортивного самбо золоті медалі у ваговій категорії +98 кілограмів здобули: Андрій Болобан та Владислав Литвин. У бойовому самбо Анастасія Комович (Сапсай) також виборола золоту медаль у ваговій категорії +80 кілограмів.

“Срібло” спортивного самбо мають:

• Дмитро Верічев – у ваговій категорії +98 кілограмів;
  • Маргарита Випирайло – у ваговій категорії +47 кілограмів;
  • Владислава Торопцева – у ваговій категорії +72 кілограми серед дорослих. А також серед молоді здобула друге місце у цій же ваговій категорії.

Третє місце здобув самбіст Рустав Алієв у ваговій 98 кілограмів.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.