Черкаські спортсмени привезли 25 медалей зі світового чемпіонату з годзю-рю карате

ІІ чемпіонат світу з годзю-рю карате у розділі ірікумі та ХІ кубок світу з годзю-рю карате відбувся напередодні в Одесі. У складі збірної України черкащани вибороли 25 медалей.

Про це пише повідомляють на сайті Черкаської ОДА.

Серед учасників чемпіонату були найсильніші представники світу, які практикують годзю-рю карате, нинішні чемпіони та призери світу. До участі у змаганнях допускалися представники федерацій годзю-рю карате, які пройшли відбір на змаганнях національного рівня, у віці від 6 до 18+ років.

Найкращі спортсмени збірної Черкаської обласної федерації окінавського годзю-рю карате-до та рюкю кобудо Джундокан вибороли на чемпіонаті світу  3 золотих, 3 срібних, 1 бронзову медалі, а також стали переможцями та призерами кубку світу з годзю-рю карате, додавши в скарбницю нагород 7 золотих, 6 срібних та 5 бронзових медалей.

За результатами ХІ кубку світу з годзю-рю карате бронзовими призерами стали спортсмени з Казахстану, срібло вибороли представники Азербайджану, Україна отримала золото.