Черкаські спортсмени стали призерами чемпіонату України

Фото зі сторінки Управління в фейсбуці

Чотири медалі здобули черкащани на чемпіонаті України з багатоборства.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Чемпіонат із багатоборства тривав з 18 до 20 червня у Луцьку. Медалі виборювали спортсмени з 25 областей. Черкаську область представляли 11 легко атлетів, чотирьом вдалось вибороти нагороди.

Тетяна Безшийко виборола бронзову медаль чемпіонату України у бігові на 400 метрів з бар’єрами. Її результат 58,91 секунди.

Денис Нечипоренко здобув срібло у бігові на 400 метрів з бар’єрами з результатом 50,77 секунди.

Світлана Марусенко посіла третє місце у штовханні ядра. Дівчина продемонструвала результат 14 метрів 66 сантиметрів.

Ростислав Голубович став бронзовим призером змагань у бігові на 400 метрів з бар’єрами. Його результат – 52,98 секунди.