Черкаські спортсмени з першістю чемпіонату України (ФОТО)

Фото зі сторінки департаменту

На чемпіонаті України з морського багатоборства черкащани вибороли медалі в командних змаганнях і особистих першостях.

Про це повідомили в пресслужбі департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Змагання серед жінок та юнаків 13-15 років тривали в Києві. Участь у чемпіонату взяли представники восьми регіонів.

Черкащанин змагались у чотирьох видах – плавання 200 м, стрільби з пневматичного пістолету, бігу на 800 м та 1000 м веслування на шлюпках ял-4.

У особистому заліку чемпіонкою України стала спортсменка Фаїна Кошова , Снесар Анастасія – срібна призерка.

Серед жінок в командному заліку Черкаська збірна здобула перше місце. У командному заліку серед юнаків команда КДЮСШ Черкаської міської ради посіла третє місце.