Черкаські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з легкоатлетики

легкоатлети вибороли нагороди чемпіонату

Черкаські легкоатлети взяли участь у чемпіонаті України. Учасники здобули низку медалей.

Про це повідомили на сторінці відділення НОК України у Черкаській області.

Командний чемпіонат України з легкої атлетики відбувся в Луцьку. Участь у змаганнях узяли представники різних регіонів України.

Вікторія Банира виборола перемогу чемпіонату з метання списа серед жінок із результатом 53 метрів. Також спортсменка виконала норматив майстра спорту України.

Ростислав Голубович здобув “срібло” з бігу на 400 метрів із бар’єрами з особистим результатом 51,13 секунди.

Денис Нечипоренко став бронзовим призером із бігу на 400 метрів із бар’єрами з результатом 52.37 секунди.