Черкаські спортсмени здобули п’ять медалей чемпіонату України

Денис Снесар

Фото з фейсбук-сторінки відділення НОК

Черкащани за підсумками чемпіонату України з триатлону та Кубка України серед юнаків та кадетів вибороли п’ять медалей.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України в Черкаській області.

Чемпіонат України з триатлону серед дорослих, молоді та юніорів, а також Кубок України серед юнаків та кадетів тривав із 15 до 18 грудня у Львові.

Триатлоніст

Черкащину на змаганнях представляли 10 триатлоністів. Дехто з них виборов нагороди:

• Олександра Бондар стала чемпіонкою України серед дівчат на дистанціях 500 метрів плавання та 3 кілометри бігу;
  • Володимир Шерстов виборов золоту медаль серед юнаків на дистанціях 500 метрів плавання та 3 кілометри бігу;
  • Максим Лісун посів третє місце також серед юнаків;
  • Денис Снесар здобув бронзову медаль на дистанціях 800 метрів плавання та 5 кілометрів бігу серед чоловіків молодь;
  • Денис Рижий став срібним призером чемпіонату України серед юніорів.

Додамо, загалом за медалі змагались спортсмени з Полтави, Донецька, Хмельницького, Житомира, Запоріжжя та Києва.

Нагадаємо, чемпіонці світу з Черкащини вручили обласну відзнаку.