Черкаські стрільці привезли нагороди з чемпіонату України

У Вінниці триває Відкритий чемпіонат України з олімпійських вправ імені ЗТУ А. П. Кукси зі стрільби кульової. Черкаські стрільці на ньому виконали низку змагальних випробувань і отримали нагороди.

Про це повідомляють на сторінці Відділення НОК України в Черкаській області.

Так, черкащанин Сергій Куліш вже має три нагороди: одну особисту, одну в парі й одну командну. Анна Буніна: одну нагороду в парі, одну – командну. Дмитро Омельяненко, Максим Хроненко, Наталія Чепурна, Дар’я Шаріпова – по одній командній нагороді.

Сергій Куліш здобув особисте “срібло” у фіналі вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів із положення стоячи). Водночас у парі з Анною Буніною вони виграли бронзову нагороду у вправі ГП-мікст.

Команда у складі Сергія Куліша, Дмитра Омельяненка й Максима Хроненка у вправі ГП-6 перемогли 14 команд-суперниць і здобула “золото”.

Команда жінок – Наталія Чепурна, Анна Буніна, Дар’я Шаріпова – виборола друге місце серед 8 команд-учасниць у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів із трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи). Крім цього, Наталія Чепурна показала 8-й результат кваліфікації і буде боротися у фіналі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.