Черкаські велосипедисти вибороли низку медалей кубка України

Фото зі сторінки Управління

13 черкаських велосипедистів представили Черкаську область на кубку України з велосипедного спорту. Спортсмени здобули одинадцять медалей.

Про це повідомили в пресслужбі Упавління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Кубок України з велосипедного спорту І етап в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків і жінок та всеукраїнські змагання пам’яті Андрія Залівчого, Максима Кадацького та Сергія Максловського відбулись у Знам’янці з 15 до 17 жовтня.

У кубку України в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків Віталій Новаковський став чемпіоном, Костянтин Рибарук виборов бронзову нагороду.

У всеукраїнських змаганнях серед дівчат Каріна Левченко здобула срібну медаль, а Софія Запорожець – бронзову.

Серед юнаків 2008-2009 років народження Богдан Ліщенко посів друге місце.

Каріна Ліщенко серед дівчат 2008 року та молодших здобула срібло, а Юлія Тичковська посіла третє місце.

Велосипедисти посіли низку призових місць у естафеті. Чоловіча команда Черкаської області у складі – Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук, Ростислав Царан та Андрій Підкуйко вибороли золоті медалі.

Серед дівчат 2008 року народження та молодших у складі – Юлія Тичковська, Ганна Слинько та Каріна Ліщенко стали чемпіонками. Команда області дівчат у складі – Каріна Левченко та Софія Запорожець посіли друге місце.

Серед молодших юнаків Дмитро Капітан та Богдан Ліщенко здобули срібні нагороди.

Нагадаємо, Михайлюк відіграв ще один матч за Торонто.