Черкаські велосипедисти зібрали вісім медалей чемпіонату України

Фото зі сторінки Управління

Черкаські спортсмени вибороли медалі відкритого чемпіонату України та третього етапу Кубка України з велосипедного спорту.

Про це повідомили в пресслужбі Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Чекраської ОДА.

Змагання в індивідуальній гонці серед усіх вікових категорій тривали з 29 до 31 жовтня у Харкові. За медалі змагались велосипедисти з Донецька, Кривого Рогу, Чернігова, Полтави, Житомира та Черкас. Черкаську область представляли 12 спортсменів.

Віталій Новаковський серед чоловіків став чемпіоном України. Ростислав Царан здобув бронзову медаль. На третьому етапі Кубка України Костянтин Рибарук здобув бронзову медаль.

Серед юнаків Ярослав Кліменок закінчив гонку на трьому місці.
Каріна Левченко серед дівчат виборола срібну медаль.

Серед молодших юнаків Богдан Ліщенко посів перше місце. Ганна Позднякова стала чемпіонкою серед молодших дівчат, а Каріна Ліщенко завершила змагання на третій сходинці п’єдесталу.

Нагадаємо, півмільйона або триста тисяч можуть отримати черкаські паралімпійці.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.