Черкаські вершники вибороли вісім медалей під час Кубка України

Черкаські вершники

Дев’ять черкаських вершників виступили на Кубку України з кінного триборства. Вони вибороли низку нагород.

Про це повідомили в пресслужбі Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Етап Кубка України з кінного триборства відбувся 19-21 травня у Жашкові. За нагороди на цьому старті змагались вершники зі Львова, Сум, Рівного та Черкас.

У підсумку черкащани здобули такі нагороди:

• в особистій першості ССN 2 золоту нагороду із конем Сахара виборола Єлизавета Нечитайло;
  • в особистій першості ССN 1 Аліна Бухарова на коні Кон Аморе стала чемпіонкою, Єлизавета Нечитайло на Камелоті стала другою, а Олександра Левчук з конем Бахус здобула бронзову медаль;
  • Максим Полов’ян із конем Тор у особистій першості виборов срібну медаль. У цій же дисципліні Олександра Левчук із конем Бомондом посіла третє місце;
  • в особистій першості Сергій Черних на Каллато посів перше місце, а другою стала Катерина Йосипенко та кінь Дольче Віта.

Нагадаємо, після двадцяти років перерви в Черкасах змагались спортсмени з вітрильного спорту.