Черкаські волонтери доставляли допомогу на фронт “дорогою смерті” (АУДІО)

Знищений автомобіль військових

Фото ілюстративне

Черкаські волонтери продовжують привозити у прифронтові лікарні допомогу, доставляти необхідне захисникам. Це доводиться роботи по небезпечним дорогам, під час обстрілів. 

Про це в подкасті “Тру сторі. Війна” розповів водій-волонтер із Черкас Віктор Давидов.

– Спочатку війни ми доїжджали до Лисичанська, Сєвєродонецька, Солідара. Багато перевозили з бахмутської в інші лікарні поранених після фосфорних бомб, осколкових поранень. Зараз дорога туди змінилася. Доводилося шукати інші шляхи, дорога зникала під обстрілами, вона прострілювалась і була небезпечна. Біля Бахмуту є “дорога смерті”, там загинули багато людей і машин також, але нам доводилося кілька разів і там проїжджати, – розповідає пан Віктор.

Каже, що в таких випадках думає лише про поранених і допомогу, яку везе в своєму автомобілі.

– Одного разу ми їхали по тій дорозі, вона біля великого тунелю. Приїхали за призначенням, привезли ліки, назад повернулися, а нам кажуть, що там оборону прорвали, й ДРГ розстрілює всі машини. А ми двома бусами і швидкою проїхали туди й повернулися назад двома машинами, – пригадує волонтер.

Однак поїздки на фронт не завжди завершувалися добре. Одного разу черкасці потрапили під обстріл. Дісталося автомобілю, та головне – всі залишилися живі.

– Потрапляли під обстріли. Кілька разів. Одного разу ми з Вікторією Хамазою везли п’ять-шість поранених. Вона сиділа збоку на пасажирському сидінні, позаду хлопці з крапельницями, після фосфорних бомб. Відчув, що бус починає колихатися. Подивився в бокові дзеркала і побачив, як позаду нас щось вибухає, – розповідає Віктор Давидов. – Ми вибралися звідти, передали поранених. Бус був перекошений, колеса спущені, в них осколки, а ми живі-здорові.

Слухайте подкаст із Віктором Давидовим:

Також читайте: Раніше пропонували допомогу, тепер запитують про гроші: черкаський волонтер розповів про свої поїздки за кордон.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини