Черкаські волонтери, які допомагають переселенцям, отримали нові швейні машинки

Черкаські волонтерки отримали швейні машинки

У Черкасах “Волонтери Дніпровського” отримали чотири нові швейні машинки. Тепер вони зможуть шити більше речей для переселенців.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Із початком повномасштабної війни волонтери, окрім воїнів АТО і людей похилого віку, почали допомагати переселенцям.

– До нас звертаються з різних куточків Черкас, їдуть через усе місто. Буває, приходять по 20 осіб за день, просять допомогти одягом, постільною білизною, дати подушки, ковдри, – розповідає директорка БФ “Волонтерів Дніпровського” Любов Здоровенко. – Дякуємо за підтримку всім людям, які нам допомагають: приносять відходи тканини чи дають кошти, за які ми купуємо синтепон, аби наповнити подушки, інші необхідні для пошиву матеріали.

Черкаські волонтерки отримали швейні машинки
За словами Любові Здоровенко, нині потужностей тих машинок, на яких працювали жінки-швачки, не вистачає. Тому вони звернулися за допомогою до проєкту “КримSOS” і отримали грант на 50 тисяч гривень. Завдяки цим коштам закупили дві промислові й дві побутові швейні машинки.

– Ми маємо електричний розкрійний ніж та кілька машинок, зокрема, для підворотних швів і оверлоку, а тепер зможемо шити більше речей для переселенців, причому різної товщини і складності покрою, – пояснює 70-річна швачка-волонтерка Катерина Чорногал. – Я сама росіянка з Нижнього Новгорода, але майже 50 років живу в Черкасах, всім серцем полюбила Україну. Тепер тут допомагаю, стараюся з усіх сил.

Черкаські волонтерки отримали швейні машинки

Додамо, 2014 року небайдужі жителі мікрорайону “Дніпровський” об’єдналися для допомоги воїнам, які боронили нашу державу в зоні АТО. Плели для них маскувальні сітки, “кікмори”, теплі шкарпетки, кроїли та шили ковдри, подушки, нижню білизну, сумочки під аптечки, балаклави, футболки. А 2020 року виграли проєкт громадського бюджету Черкас на створення соціальної майстерні.

Нагадаємо, з лютого Черкаси прийняли майже 80 тисяч українців.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *