Черкаський аеропорт досі гасить борги 20-річної давнини

На території черкаського аеропорту тривають ремонтні роботи.

Про це на засіданні обласної ради повідомив директор комунального підприємства “Аеропорт Черкаси” Іван Далібожак. Він зазначив, що нині добігає кінця його контракт як керівника. Тож у цей день він вирішив представити невеличкий звіт.

Зокрема, на слайдах показав результат ремонтів, які відбуваються всередині приміщення аеропорту.

Далібожак зазначив також, що нині аеропорт виплачує борги, які почали збиратися ще у 2001 році. Зокрема, ідеться про борги з виплати зарплати працівникам.

– Борги 20-річної давнини вже майже вдалося погасити. Зокрема й завдяки тому, що два роки тому міська рада зрозуміла, що аеропорт потрібен і місту Черкаси. Тож аеропорт потрапив у перелік об’єктів, які мають право на пільгу по земельному податку. Ми почали гасити борги, які збиралися з 2001 по 2011 рік. Думаю, на березень розрахуємось повністю. Зокрема, борги по зарплаті. Серед проблем – неможливо знайти тих людей, яким винен аеропорт, – сказав Далібожак.

Нагадаємо, у черкаському аеропорту тривають ремонтні роботи. Від початку планувалося, що роботи мають завершити до кінця 2019 року, проте терміни виконання угоди постійно продовжувалися.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.