Зоомагазин Леопольд

Черкаський депутат бере участь у глобальній події в сфері оборони

Казарян у Парижі

Міжнародна виставка Eurosatory 2024, присвячена питанням наземної та повітряної оборони і безпеки, зараз відбувається у столиці Франції. Там зібралися представники різних країн світу, щоб презентувати свої здобутки в оборонному секторі. Виставку відвідує і депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян.

Про це він пише у своєму дописі в Фейсбук.

На заході депутат ознайомлюється з новітніми розробками провідних світових виробників, зокрема виробників дронів, медичного обладнання, товарів військового призначення і багато іншого, що може допомогти Україні в обороні від агресора.

Оборона, Париж

– Коли учасники виставки, особливо зі США, Великобританії та Канади дізнаються, що я з України, одразу висловлюють теплі побажання якомога скорішого мирного неба над нашою країною, – пише Нарек Казарян. – Це дуже підтримує і надихає. Приємно також бачити багатьох представників української діаспори з різних країн – теж задіяних у презентаціях іноземних компаній. Такі заходи не тільки приносять чимало корисної інформації, а й додають впевненості в тому, що багато людей вболівають за нас. Тож усі разом працюємо на Перемогу!

Оборона: танк у ПарижіДовідково: Виставка Eurosatory заснована в 1967 році і проводиться кожні два роки в Парижі. Це важлива глобальна подія для професіоналів у сфері оборони та безпеки. Свої розробки і досягнення представляють виробники та стартапи з усього світу. Виставка щоразу об’єднує понад 100 тисяч професіоналів: підприємства, уряди, військових, установи та приватні компанії, а також наднаціональні організації.

*Реклама

Читай “18000” у вайбері. Лише головні новини про Черкаси та область

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. Я не зрозумів чому на виставці Казарян,а не військові?

  2. Ну з’їздив туди казарян, депутат із Черкас і що? Яка з цього взагалі користь? Я ще розумію, якби він поїхав на виставку новітніх будівельних технологій та матеріалів.
    І ще питання: за чий кошт він туди поїхав, за свій чи за громади, як трєнькін?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *