Черкаський депутат каже, що складе мандат, якщо це зроблять його колеги

Депутат Черкаської міської ради, військовослужбовець, Руслан Батир каже, що готовий покласти на стіл свій мандат відразу наступного дня, після того, як це зроблять Сергій Рубан і Сергій Кудактін.

Про це йдеться у матеріалі 18000 «Війна і мир»: черкаська політика протягом 2022-24 років.

Руслан Батир каже, що “призупинив” своє членство у фракції і просить на сьогодні не асоціювати його із “Європейською Солідарністю”.

“Я постійно на контакті із Романом Сущенком, також обласна фракція підтримала мене і направила відповідного листа на центральний офіс партії. Пройшло півроку, а партія досі не дала відповіді. Вони ігнорують заяви бойового офіцера? Роман Сущенко пообіцяв, що результати прийняті і їх мають донести. Я чекаю”, – каже він.

“Я вам більше скажу, я готовий покласти на стіл свій мандат відразу наступного дня, після того, як це зроблять Рубан і Кудактін. Бо більше не можу дивитися за тим як вони своїми діями знищують рейтинг та авторитет політичної сили! – емоційно фіналізує Батир.

Натомість голова фракції Сергій Кудактін пов’язує дії Руслана Батира з його бажанням очолити департамент соцполітики.

“Його позиція на клімат у фракції не впливає: у нас дружня і спокійна обстановка. Руслан Батир – завжди був більше “особняком” у фракції. І у партію він довго не вступав. Лише в кінці 2021 він написав заяву, коли позиція Києва була в тому, що всі, хто не вступив, будуть подаватися на імперативний мандат.

Реакція була, але непублічна (на заяви Батира – ред.). Знаю, що вище партійне керівництво було не дуже задоволене його діями. У нього є особиста амбіція. Він хотів бути директором департаменту соцполітики. Він упевнений, що фракція відмовила йому у цій посаді, бо туди претендуватиме Рубан”, – пояснює Кудактін.

Прочитати текст повністю можна ТУТ.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *