Черкаський депутат подав до суду на редакцію “18000”

Депутат Черкаської міської ради Олексій Мельник подав до суду на видання “18000”. 

Позов стосується статті “Черкаського депутата судять за підпільну гру в покер у комендантську годину”. У судовому порядку депутат та директор КП “ЧЕЛУАШ” вимагає спростування речення у матеріалі – “Серед чоловіків, які грали в покер у підпільному нічному закладі, виявився депутат Черкаської міськради і директор КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник”. У позові Мельник просить визнати поширену інформацію недостовірною та такою, що принижує честь і гідність та порушує право на недоторканність ділової репутації.

Редакція “18000” переконана, що позовні вимоги  не підлягають задоволенню. Оскаржувана інформація ґрунтувалася на офіційному документі – протоколі поліції про адміністративне правопорушення. 

Згідно з протоколом, 9 серпня о 23 годині 55 хвилин у кафе “Бакінський двір” Мельник брав участь в організованих без дозволу азартних іграх, а саме в “Покер” на гроші, речі, інші цінності.

На 13 вересня було призначено розгляд вказаного протоколу у  Придніпровському районному суді міста Черкаси, про що і проінформувала редакція  з посиланням на ресурс “Судова влада”. Ця інформація є суспільно важливою, з огляду на статус позивача. Також редакція повідомила про результати розгляду справи, про що не згадує позивач. Так, 20 вересня на сайті “18000” було опубліковано статтю “Дивилися футбол, грали в теніс”. Черкаський суд закрив справу Мельника”. У матеріалі, зокрема, зазначалося, що суд постановив закрити провадження щодо Олексія Мельника у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Відповідно до ст. 37 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” редакція може відмовити в публікації спростування, якщо спростування стосується відомостей, які нею вже спростовано.

Судове засідання за позовом депутата до редакції відбудеться 15 листопада у Придніпровському районному суді.

Олексій Мельник є депутатом Черкаської міської ради від партії “Батьківщина”. У вересні цього року мер продовжив із ним контракт як із директором КП “ЧЕЛУАШ”.

Нині Мельник є фігурантом у справі про можливе розкрадання гуманітарної допомоги, яка нібито надходила із-за кордону на користь добровільного формування територіальної громади, яку очолює Мельник. 26 жовтня депутат вніс за себе заставу у розмірі 1,1 млн гривень.

Підписуйтеся на телеграм-канал “Шо там у Черкасах?”. Лише перевірені новин

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *