Зоомагазин Леопольд

Батир звернувся до Порошенка щодо Кудактіна та Рубана. Ті кажуть, що він просив собі посаду

Депутат Черкаської міської ради Руслан Батир звернувся з трибуни до лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка.

Про це повідомляє журналістка “18000”.

У зверненні Батир попросив виключити зі списків партії членів фракції “Європейська солідарність” у Черкаській міськраді Сергія Кудактіна та Сергія Рубана.

– Тисячі партійців “Європейської солідарності” перебувають на передовій, ще тисячі – боряться з внутрішнім ворогом. Але є і такі, які самі сповідують принципи пристосуванства і розвивають корупцію.  Вважаю негідними намагання Сергія Рубана уникнути мобілізації, а спроби Сергія Кудактіна уникнути багатомільйонних боргів за свій бізнес гидкими, – заявив Батир.

Він закликав Порошенка провести загальні збори, де дати оцінку діяльності Рубана та Кудактіна, а також виключити їх зі списків політичної сили.

Також Батир повідомив, що поки не буде проведено відповідні збори, він призупиняє членство у фракції “Європейської солідарності”. Після виступу депутат покинув сесійну залу.

Згодом до трибуни вийшов і голова фракції Сергій Кудактін. Він зазначив, що призупинити членство у фракції неможливо.

– З неї можна або вийти, або ні. Зробіть чоловічий вибір, – сказав Кудактін.

Він зазначив, що борги, пов’язані з його рекламним бізнесом, виникли багато років тому і погасити їх у законний спосіб тривалий час було неможливо. Водночас він запевнив, що протягом минулого і цього року вже заплатив за білборди близько 3 млн гривень, а весь борг планує виплатити до середини 2025 року.

Закиди Батира Кудактін пов’язав із нібито його небажанням дати посаду в департаменті соцполітики.

– 31 червня до мене підійшов Батир і попросив – вимагав, щоб ми як фракція, а заступниця мера Марина Гаркава як кураторка напрямку рекомендували його директором департаменту соцполітики. Це мене дуже здивувало, адже зараз Руслан Батир служить, він тоді сказав: це таке діло, я хочу зізнатися, що не знаю, як далі буде. Після цього в нас всі стали уклоністами, почали схеми кришувати, – заявив Кудактін, опісля звернувшись заочно до Батира. – Ми точно ніколи не були філіалом агентства з вашого працевлаштування. Можете ще 500 разів робити виступи – наша позиція буде незмінною.

Згодом виступив і депутат міськради Сергій Рубан, якого також у виступі згадав Батир.

– Коли людина розказує за різними столами, що хоче бути то міським головою, то народним депутатом, я закликаю його зайнятися виконанням його прямих обов’язків. Якщо він вважає уклоністами всіх, хто перебуває на вулицях Черкас і України, волонтерять, працюють, лікують, хай це чує його електрорат, – заявив Рубан.

Дивіться сесію наживо:

Також читайте: Депутат заявляє, що до нього прийшли з обшуками.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”


Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *