Черкаський Домінік Торетто отримав чотири роки в’язниці

Уманський міськрайонний суд 10 червня виніс вирок у справі пограбування вантажівки, що відбулось на Уманщині в лютому 2019 року.

Тоді чоловік, використовуючи легковик Subaru за керуванням співучасниці, проник до причепу вантажівки, з якого під час руху почав викидати частину вантажу. Коробки засуджений викидав на проїзну частину, де їх підбирала водійка із ще однією супутницею. Втім, завершити злочин трійці не вдалось. Вони були затримані поблизу села Гереженівка Уманського району. Затримання відбулось завдяки випадковим свідкам. Вони помітили, що з вантажівки випадають ящики, які потім підбирають треті особи, та повідомили про це знайомому поліцейському.

Підсудні свою провину не визнали. Чоловік розповів, що він не викрадав ящики, а, навпаки, підбирав їх на дорозі та намагався повернути водію вантажівки. Іншу версію розповіла ще одна підсудна, яка заявила про те, що насправді підбирала ящики на трасі й нібито не знала, що їх викрадає та викидає з вантажівки її знайомий. Третя учасниця від дачі показів відмовилась.

Вивчивши матеріали справи та дослідивши докази, суд призначив покарання засудженим у вигляді чотирьох років позбавлення волі для чоловік та три роки позбавлення волі з іспитовим терміном у один рік для його напарниць.

Нагадаємо, злодії викрадали цінний вантаж однієї з фармацевтичних корпорацiй. У їхньому автомобілі знайшли 20 коробок.

Хочеш читати ще більше цікавих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.