Черкаський екс-депутат претендує на високу посаду у КП

Колишній депутат міської ради від Радикальної партї Олега Ляшка 33-річний Іван Будяк претендує на керівництво комунальним підприємством “Черкасиінвестбуд”.

Декларація кандидата на посаду розміщена на сайті НАЗК.

Будяк був депутатом Черкаської міської ради скликання 2014-2015 рр.

Нині ж він – депутат Черкаської районної ради від РПЛ.

Будяк є уродженцем села Дубіївка Черкаського району. За освітою – спеціаліст з менеджменту організацій. Свою кар’єру депутат райради почав із роботи менеджером  із продажу сільськогосподарської продукції ПП «Віта-Колос». Зараз на сайті Черкаської райради вказано, що Будяк є безробітним.

У декларації кандидата на посаду він вказав житловий будинок 74,2 кв. м, три земельні ділянки (527 км. м, 19 кв. м, 53 кв. м), розташовані в Черкасах і оформлені на дружину.

Також серед нерухомості – житловий будинок 69,1 кв. м, земельна ділянка 806 кв. м, розташовані в селі Дубіївка і оформлені вже на самого депутата райради, а також гараж 938.4 кв. м, розміщений у селі Хиженці Лисянського району.

Серед рухомого майна Івана Будяка – два автомобілі Volkswagen, два причепи і один човен.

Згідно з декларацією, фактично увесь минулий рік Іван Будяк проживав за рахунок дружини. За місцем роботи Вікторія Будяк заробила 30226 грн. Натомість сам Іван отримував лише пенсію, загальна сума якої становить 17455 грн. У 2018 році дружина депутата також отримала подарунок у грошовій формі – 200 тис. грн. Окрім того, у декларації вказана готівка, що належить дружині депутата, в сумі 10 тис. доларів.

Депутат райради є власником двох підприємств: “Черкасиміськбудпроект” та “Мілабуд”. У квітні минулого року сайт “Ні корупції” повідомляв про те, що ТОВ “Черкасиміськбудпроект” отримало за неконкурентною процедурою 1,2 млн грн на ремонт Черкаської загальноосвітньої школи (ЗОШ) №30.

На сьогодні директором КП “Черкасиінвестбуд” є батьківщинівець Геннадій Шевченко. Він очолив підприємство після звільнення із посади заступника міського голови Черкас.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *