Черкаський гімнаст Ілля Ковтун та його тренерка стали найкращими в Україні за жовтень

Черкащани Ілля Ковтун та Ірина Горбачева стали найкращими спортсменом і тренером місяця в Україні.

Про це 2 листопада повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК у Черкаській області.

Експертна комісія НОК України, враховуючи досягнення спортсменів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми, визначила найкращого спортсмена та тренера місяця.

Ілля Ковтун вдруге за 2023 рік отримав почесну відзнаку “Найкращий спортсмен місяця”. Він у жовтні здобув срібну медаль чемпіонату світу зі спортивної гімнастики у багатоборстві (м. Антверпен, Бельгія). “Найкращою тренеркою жовтня-2023” стала Ірина Горбачева (Надюк) – особиста наставниця гімнаста.

RemasterDirector_1a5c03258

Нагадаємо, що у квітні-2023 Ілля Ковтун вже отримував відзнаку найкращого спортсмена місяця, ставши чемпіоном та дворазовим бронзовим призером континентальної першості зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах, поперечині та багатоборстві (м. Анталія, Туреччина).

За підготовку найкращого спортсмена жовтня-2023 відзнаку також отримають Українська федерація гімнастики та Центральний спортивний клуб Збройних сил України.

Лауреати спортивного місяця будуть нагороджені грошовими преміями, ексклюзивними статуетками та пам’ятними плакетками.

Читайте також: “Я давно поставив собі за мету готуватися до змагань так, щоб повертатися з нагородами”: історія черкаського чемпіона зі спортивної гімнастики.

Розкажіть нам, чого бракує на сайті “18000”! Для цього ми проводимо опитування серед читачів видання. Воно займе близько п’яти хвилин і є дуже цінним для нас. Посилання на анкету.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *