Черкаський гімнаст Ковтун став срібним призером чемпіонату світу з багатоборства

Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики триває в бельгійському Антверпені. Черкасець Ілля Ковтун став срібним призером і виборов першу медаль для України.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України в Черкаській області.

Це досягнення стало історичним для України, оскільки раніше представникам чоловічої збірної не вдавалося підійматися вище третього місця в багатоборстві на світових першостях.

Кваліфікувавшись до фіналу з 18-м результатом, 20-річний гімнаст впевнено пройшов усі шість видів і у підсумку набрав 84.998 бали, поступившись лише олімпійському чемпіону Токіо-2020 Дайкі Хасімото з Японії (86.132) і на 0,666 випередивши бронзового призера американця Річарда Фредеріка.

Зазначимо, що для Іллі Ковтуна це друга медаль чемпіонату світу в кар’єрі після бронзи в багатоборстві, яку він виборов 2021 року в Кітакюсю (Японія).

Спортсмена тренерує Ірина Надюк.

«Уперше в Україні срібло з багатоборства на ЧС. Ілля – перший гімнаст в Україні, котрий виборов дві медалі ЧС із багатоборства», – наголошує тренерка.

Раніше “18000” писали, “Я давно поставив собі за мету готуватися до змагань так, щоб повертатися з нагородами”: історія черкаського чемпіона зі спортивної гімнастики.

Знайомся ближче з командою “18000” – підписуйся на інстаграм @18000_team.