Черкаський книжковий фестиваль шукає кошти на фінансування

Організатори Черкаського книжкового фестивалю в пошуках фінансування для його проведення цьогоріч. 

Про це вони повідомили в коментарі “18000”.

За словами співорганізаторки Черкаського книжкового фестивалю Юлії Чабаненко, питання його проведення в 2021-ому році залежить насамперед від наявності фінансування.

Оскільки книгофест не переміг у Громадському бюджеті-2020, покрити частину витрат на проведення заходів за кошти міста не вдасться. Нині ж команда в пошуках інших джерел фінансування.

Як розповів “18000” один із організаторів фестивалю Євгеній Буряк, як один з варіантів нині розглядається подача заявки на грант від Українського культурного фонду, який вже підтримував chebookfest у 2019 році. Водночас Юлія Чабаненко додає, що отримання такого гранту можливе лише за умови 40-відсоткового співфінансування.

– Якщо ми таки зможемо “вибороти” проведення фестивалю цього року, то, швидше за все, він відбудеться на початку чи у середині жовтня, – зазначив Євгеній Буряк.

Крім цього, незалежно від того, відбудеться Черкаський книжковий фестиваль чи ні, організатори обіцяють порадувати книголюбів онлайн-зустрічами з письменниками.

– У 2020-ому ми разом з Управлінням культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА вже провели декілька таких онлайн-зустрічей. Гостями були Дара Корній, Олександр Михед і Володимир Гадіон. Чесно кажучи, і нам, і нашим фоловерам цей формат дуже “зайшов”, тому цього року плануємо робити такі онлайн-івенти на постійній основі, – додає Євгеній Буряк.

Нагадаємо, востаннє книжковий фестиваль відбувся в Черкасах у жовтні 2019 року. Він згуртував понад 12 тисяч учасників та 53 видавництва з усієї України. Фінансову підтримку для його проведення надав Український культурний фонд.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.