Черкаський лікар-уролог запровадив сучасні методи лікування онкохвороб (ВІДЕО)

Фото : “Суспільне”

Віднедавна черкащанин Роман Морару-Бурлеску, уролог Черкаського обласного онкодиспансеру, запровадив сучасні методи лікування. У 2015 році чоловік переїхав із Луганська.

Про це повідомляє “Суспільне”.

За словами Романа, нині можна видаляти пухлини  без розтину черевної порожнини чи пошкодження тканин і сусідніх органів. Такий метод називається лапароскопією. Пухлину можна видалити, зробивши невеликий надріз і ввівши відеокамеру. 

– Це складні операційні втручання. Ми проводимо лапароскопію різних видів: виділення міхура, простати. Тобто всю хірургію ми підняли, наприклад, до рівня національного інституту раку, – говорить завідувач центру онкоурології Роман Морару-Бурлеску.

Лікар каже, що хотів наблизити роботу свого відділення до європейських стандартів, зробити палати зручними для пацієнтів та запровадити сучасні методи лікування. 

Також в онкодиспансері проводять реконструкцію сечових міхурів із шлунково-кишкового тракту. Директор диспансеру Віктор Парамонов зазначає, що такі операції – рідкість в Україні. Проте в Черкасах їх виконують більше тисячі в рік. 

У планах лікарів – проводити трансплантації органів. Дозвіл на це мають із липня 2020 року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі
    1 Коментар
    1. Чи можна відправити опис кт і аналізи і проконсультувати нас по хворобі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *