Черкаський нардеп відхрестився від скандального законопроєкту

Фото: gazeta.ua

Депутат Верховної Ради Віталій Войцехівський спростував свою причетність до розробки та подання законопроєкту №7351, згідно з яким командирам дозволялося використовувати зброю проти підлеглих.

Подібна законодавча ініціатива викликала суспільний резонанс. Серед авторів ініціативи були, зокрема нардепи, члени профільного “оборонного” комітету Верховної Ради – Мар’яна Безугла та Георгій Мазурашу. Крім того, певний час на сайті Верховної Ради серед авторів законопроєкту було прізвище народного депутата від 197 виборчого округу Віталія Войцехівського, ексмера Золотоноші.

У коментарі “18000” Войцехівський спростував свою причетність до розробки відповідного законопроєкту, а також зазначив, що він проти подібної ініціативи і вона “не на часі”.

– Коли я почитав цей законопроєкт, то я не те що співавтором не був, я б за нього не голосував би. Я спілкуюся з нашими хлопцям (військовими – ред.). І можливо цей законопроєкт спочатку розроблявся із благими намірами, але це не той законопроєкт, за який ми сьогодні маємо голосувати, – сказав Войцехівський.

Нагадаємо, що у день розголосу законопроєкт було знято з розгляду Верховної Ради і, за словами Віталія Войцехівського, обранці не планують повертатися до відповідних законодавчих ініціатив.

Читайте також: «І бабусі приносили помідори-огірочки, і великий бізнес допомагав. Це єднання нації», – Войцехівський.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Хочеш читати ще більше якісних матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

коментарі

4 Коментарі

  1. Що злякався ? Диму без вогню не буває , брехун , тебе народ вибрав а ти так оце віддячив .

  2. Запахло жареним й Войцехівський дав задню , прикривши дупу свою непричетністю!
    Як же я ненавиджу цих “обраних” покидьків , й те бидло ,яке таких обирає.

  3. Твари,на манеже все те же!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.