Черкаський орієнтувальник здобув дві медалі на чемпіонаті України

Черкаський орієнтувальник Єгор Зозуля

Черкаський спортсмен Єгор Зозуля здобув медалі чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Особистий чемпіонат України зі спортивного орієнтування тривав з 28 вересня до 2 жовтня у Києві. Загалом до столиці приїхало 600 спортсменів з усієї країни.

Збірну команди Черкаської області представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. У Києві змагались сім спортсменів.

Єгор Зозуля у групі Ч-12 виборов дві медалі. Спортсмен посів третє місце на середній дистанції та друге місце – у спринті.

Максиму Сухенку не вистачило трьох секунд, щоб вибороти третє місце у спринті. Інші спортсмени ввійшли до першої п’ятірки.

Також читайте: Депутатка, обрана від опзж, далі керуватиме “Черкаськими Мавпами”.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю