Черкащанин Андрій Фріл випустив нову пісню “Казка про фейки”, яка звучатиме в короткометражному фільмі “Казка про”. 

Про новий трек репер написав у фейсбуці.

“Тема інформаційного шуму, фейків і маніпуляцій мене тривожить досить давно, особливо гострою ця тема із зрозумілих причин стала минулого року. Моя нова пісня “Казка про фейки” – якраз про все це. Сьогодні трек з’явився на усіх стрімінгових майданчиках, – зазначив Андрій Фріл.

Короткометражний фільм об’єднав кількох виконавців. У ньому звучатимуть – Alina Pash х Zbaraski, Fo Sho, НКНКТ х Alex Pervukhin (ТИСК), Otoy, зокрема, Freel’а.

Як повідомляє портал rap.ua, виконавці у своєму стилі описують проблеми, які їх хвилюють. Серед важливих тем – занепад культури, тема толерантності, відсутність активної позиції, інформаційні фейки, жорстокість.

Головна героїня – дівчинка як символ молодого покоління, спостерігає за ситуацією в світі, помилками своїх попередників та вирішує змінити ситуацію на краще.

Проблеми у фільмі символізує годинник судного дня. Мова йдеться про американський проєкт, створений в 1947 році творцями першої американської атомної бомби.

У цей момент стрілки перебувають у рекордній критичній точці, але дівчинка, усвідомивши поточну ситуацію, переводить їх назад.

– Чому мультфільми? Ми хотіли розповісти про складні речі простою, дитячою мовою. У світі зараз є дуже багато глобальних проблем, але докласти руку до їх виправлення може кожен, навіть дитина. Особливо дитина. Ми вважаємо, що реп – це не просто музика. Це те, що може змінювати людей, а молодь – сила, здатна змінити світ, – розповіли автори стрічки.

Проєкт “Казка про” виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

По темі

  • Музикант із Черкас випустив кліп на пісню про друга

    Черкаський репер Freel випустив кліп на пісню “Давній Друг”. Режисером кліпу став Денис Захаров, оператор — Олександр Лубенський. Кліп “Давній Друг” — це щемка історія справжньої дружби, дитинства, проведеного у 90-х, коли найкр…
  • Новий трек черкаського репера став саундтреком до книжки Чеха

    Репер Freel випустив пісню “Давній друг”, яка стала саундтреком до книжки письменника Артема Чеха “Хто ти такий”. “Хто ти такий” — це класичний роман виховання. Історія дружби тривалістю у 10 років між простим хлопчи…
  • Репер із Черкас поділився "літніми" спогадами про рідне місто

    Репер із Черкас Андрій Фріл (Freel) поділився спогадами про останній літній день 2005 року, який провів на даху черкаського драмтеатру.  Історією про черкаське літо виконавець поділився на своїй сторінці у фейсбуці. За словами Фріла, у 2005 році вони з…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.