Черкащанин Андрій Фріл випустив нову пісню “Казка про фейки”, яка звучатиме в короткометражному фільмі “Казка про”. 

Про новий трек репер написав у фейсбуці.

“Тема інформаційного шуму, фейків і маніпуляцій мене тривожить досить давно, особливо гострою ця тема із зрозумілих причин стала минулого року. Моя нова пісня “Казка про фейки” – якраз про все це. Сьогодні трек з’явився на усіх стрімінгових майданчиках, – зазначив Андрій Фріл.

Короткометражний фільм об’єднав кількох виконавців. У ньому звучатимуть – Alina Pash х Zbaraski, Fo Sho, НКНКТ х Alex Pervukhin (ТИСК), Otoy, зокрема, Freel’а.

Як повідомляє портал rap.ua, виконавці у своєму стилі описують проблеми, які їх хвилюють. Серед важливих тем – занепад культури, тема толерантності, відсутність активної позиції, інформаційні фейки, жорстокість.

Головна героїня – дівчинка як символ молодого покоління, спостерігає за ситуацією в світі, помилками своїх попередників та вирішує змінити ситуацію на краще.

Проблеми у фільмі символізує годинник судного дня. Мова йдеться про американський проєкт, створений в 1947 році творцями першої американської атомної бомби.

У цей момент стрілки перебувають у рекордній критичній точці, але дівчинка, усвідомивши поточну ситуацію, переводить їх назад.

– Чому мультфільми? Ми хотіли розповісти про складні речі простою, дитячою мовою. У світі зараз є дуже багато глобальних проблем, але докласти руку до їх виправлення може кожен, навіть дитина. Особливо дитина. Ми вважаємо, що реп – це не просто музика. Це те, що може змінювати людей, а молодь – сила, здатна змінити світ, – розповіли автори стрічки.

Проєкт “Казка про” виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.