Черкаський школяр складає роботів із Lego (ВІДЕО)

Богдану Середенку 16 років і він створює роботів із конструктора Lego. Юнак навчається в 10 класі в черкаській гімназії №9. Зараз складає складні маніпулятори і готується до нового сезону Роботіади.

– Я не починав з робототехніки, у мене було багато інших хобі. Зараз більше часу приділяю конструюванню моделей із Lego, бо в цьому знайшов шлях самовдосконалення. Уперше зібрав стандартного робота в 7 класі на уроці технологій. Того ж року взяв участь у конкурсі в місті Горішні Плавні з «Робофутболом». Тоді отримав багато досвіду, – ділиться спогадами Богдан.

Хлопець починав з «Робофутбола» – сконструював модель, якою можна було керувати «вперед-назад», потім брав участь у конкурсах із слалу – програмував робота, який рухався по чорній лінії та WRO – один із найвищих рівнів, оскільки під час турніру учаснику потрібно виявити знання механіки та програмування.

Нагадаємо, Богдан Середенко представив Україну на Всесвітній олімпіаді з робототехніки «WRO INTERNATIONAL FINAL» в Угорщині в листопаді цього року. Друге місце посів на фестивалі з робототехніки Robotica, який відбувся в Києві, а також виборов бронзу в номінації «спрінт» під час Міжнародних змагань у місті Брно (Чехія).

Дар’я Роженкова для «18000»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.