Черкаський стрілець отримав звання кращого в області у серпні-2020

Стрілець Сергій Куліш виборов звання кращого спортсмена серпня-2020 на Черкащині. 

Про це інформує Черкаська ОДА із покликанням на відділення НОК України в області.

Сергій Куліш на Відкритому літньому чемпіонаті України у Вінниці з кульової стрільби з гвинтівки виборов п’ять “золотих” нагород і встановив два рекорди України.

Спортсмен став кращим в особистому заліку у вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи), МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 120 пострілів з трьох положень: стоячи, з коліна, лежачи) і посів перше місце в складі команди у вправах ГП-6, МГ-6 та МГ-9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 60 пострілів з положення лежачи).

До того ж Сергій Куліш під час чемпіонату встановив два нові рекорди України: у кваліфікації вправи МГ-6 і у фіналі вправи МГ-6. На цих змаганнях він набрав 420 очок.

Додамо, за звання кращого у серпні боролися п’ятеро спортсменів, окрім Сергія Куліша: стрільці Максим Хроненко, Дмитро Омельяненко та легкоатлет Олексій Кирилін і спортмсенка зі стрільби з лука Єлизавета Сікало.

Переможець серпня-2020 Сергій Куліш і його тренер Віктор Нагній отримають відзнаку й грошову премію від відділення НОК України в Черкаській області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.