Черкаський суд не скасував підозру Савченко

Придніпровський райсуд Черкас не задовольнив клопотання сторони захисту щодо скасування повідомлення про підозру Любові Савченко.

На початку засідання сторона обвинувачення просила долучити до матеріалів справи змінену підозру, яка була оголошена в перерві сьогоднішнього засідання.

Далі уже в своєму клопотанні адвокат заявив про необґрунтованість підозри. За його словами, повідомлення про підозру не відповідає реальним обставинам, оскільки обставини не були встановлені на момент її оголошення. Просить скасувати повідомлення про підозру від 27 грудня.

Прокурор у відповідь на це повідомив, що груднева підозра, яку оскаржує захист, втратила актуальність, оскільки сьогодні було підозру конкретизовано. Він додав, що зібрано достатньо доказів для передачі до суду обвинувального акту щодо Любові Савченко.

Як раніше вже писав 18000, черкаські прокурори зачитали підозру директорці меблевого підприємства “Меблі ЛІВС”, екс-депутату облради Любові Савченко в залі Придніпровського райсуду Черкас. Правоохоронці пояснюють, що це підозра, у якій “конкретизовано обставини” смертельної ДТП.

Нагадаємо, 17 червня 2018 року трапилася ДТП, внаслідок якої загинув велосипедист. Водійка за кермом “Мерседеса” скоїла наїзд на двох велосипедистів, чоловіка та жінку. Від отриманих травм чоловік помер, жінка опинилася в лікарні.

Як повідомляв раніше “Інфоміст” із посиланням на інформацію із реєстру судових рішень, із червня по листопад минулого року у справі було призначено відразу 14 експертиз.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.