Черкаський суд покарав викладачку за хабар штрафом, меншим за розмір хабара

19 березня Соснівський районний суд виніс вирок у справі отримання неправомірної вигоди щодо колишньої викладачки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Аліни Балицької.

Фото прес-служби СБУ

Відповідно до матеріалів слідства, 15 березня минулого року Балицька запропонувала студенту вишу допомогу у виготовленні контрольних робіт, вирішенні питання щодо відсутності на начитці лекцій, а також сприяння у складанні сесії. Такі “послуги” викладачка оцінила у 2 тисячі гривень.

Надалі викладачка систематично готувала для студента контрольні роботи з цілої низки предметів. Втім цього факту Балицька не визнала, зазначивши, що жодних робіт студенту не готувала, а лише дозволяла останьому роздруковувати їх на власному комп’ютері.

Разом з тим, суд вважає вину викладачки повністю доведеною, проте лише у вчиненні шахрайських дій. Відповідно, підсудна отримала покарання у вигляді штрафу розміром 850 гривень.

Тоді як спочатку справу розслідували за ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу (отримання хабара).

Фото прес-служби СБУ

На момент затримання Балицька обіймала посаду  начальника кафедри психології діяльності в особливих умовах факультету цивільного захисту. На сьогодні кафедру очолює депутат Черкаської міської ради Микола Фомич.

коментарі

1 Коментар

  1. Виправте, будь ласка, помилку. Треба хабара, а не хабаря.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.