Черкаського топ-комунальника звинувачують у потуранні скандальним підрядникам

Черкаська обласна прокуратура вручила обвинувальний акт у скоєнні злочину директору одного з підрозділів Черкаської міської ради, місцевому приватному підприємцю та керівнику відділу однієї із експертних установ міста у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, 4, 5 ст. 191, ч. 3 ст. 365-2 КК України. Про це йдеться на сайті відомства.

На фото – Олександр Яценко

За інформацією видання 18000, мова йде про очільника департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Олександра Яценка, що нині проходить військову службу за контрактом. 

За одним із епізодів відомо, що протягом 2016-2017 років приватне підприємство “Укрєвробуд 2013” отримало право на здійснення ремонтних робіт вулиць міста без проведення тендерних процедур. За версією правоохоронців, реальна вартість угод перевищувала визначену Законом межу у 1,5 млн гривень, і відповідно мали відбуватися конкурентні закупівлі.

Проте, завідомо будучи ознайомлений з цим фактом, Яценко за сприяння експертів з оцінювання проектної документації занизив вартість угод, щоб уникнути проведення тендерів. 

Чиновнику ще наприкінці грудня обрано запобіжний захід у вигляді застави у 162 тисячі гривень.

Нагадаємо, що “Укрєвробуд 2013” протягом тривалого часу був одним із “улюбленців” місцевої влади, отримавши зокрема право на ремонт першої та другої черг бульвару Шевченка, що в результаті вилилось у низку скандалів. Крім того, підприємство заборгувало місцевому бюджету близько 650 тисяч гривень штрафу за несвоєчасну та неякісну роботу.

Перший же свій підряд у місті “Укрєвробуд 2013” ще до укладання будь-яких угод виконав на невеликому провулку, де живе теща міського голови Анатолія Бондаренка.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *