Черкаський університет потрапив до рейтингу University Impact Rankings 2024

Черкаський національний

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького потрапив у рейтинг University Impact Rankings 2024, який оцінює університети щодо дотримання 17 Цілей сталого розвитку ООН.

Про це повідомили в пресслужбі ЧНУ.

Рейтинг опублікували у британському виданні Times Higher Education.  Черкаський національний зберіг місце у групі 1001+ серед 2152 університетів зі 125 країн, що пройшли аудит Times Higher Education.

Як зазначають у ЧНУ, у рейтингу цьогоріч представлено 42 українські заклади освіти. Черкаський національний університет став четвертим у цьому переліку.

ЧНУ рейтинг

Додамо, методологія рейтингу THE University Impact Rankings базується на аналізі наукових досліджень університету в галузі ЦСР, соціально орієнтованих програм, впливу університету на суспільство, управління ресурсами, партнерства тощо.

Нагадаємо, раніше Черкаський національний університет посів 42 місце у світовому рейтингу закладів вищої освіти “World University / Institution Rankings” серед 206 українських університетів.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Дуже вас прошу, повідомте на вашій сторінці
    Номер рахунку для тих, кому вони потрібні для виготовлення безпілотників саме в Черкасах.
    Я надсилаю щомісяця по 1 тис.грн із пенсії на різні рахунки, де,,особливо пече”( пенсія невелика, 5.44т.грн- більше не можу).
    Вирішила лише в Черкасах і лише для цих цілей.
    Дякую. Думаю, що таке оголошення чекають і інші люди в Черкасах, бо від наших депутатів не діждатися, що поділяться чимось.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *