Черкаський вчитель написав заяву на звільнення через радянські пісні та відео з Путіним

У Першій міській гімназії Черкас на уроці музики в 4 класі діти співали радянських пісень та переглядали відео з Володимиром Путіним. Таку інформацію поширювали ще у четвер, 2 травня, містяни.

Цей інцидент у прямому ефірі на своїй сторінці у “Фейсбук” прокоментував директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Як з’ясувалося, на уроці справді озвучували різні російські та радянські пісні. Окрім того було відтворене відео із зображенням президента Росії Володимира Путіна.

– Ми відреагували на цей прикрий інцидент, виїхали в школу та перевірили інформацію. Вона була підтверджена зображенням відео із камер спостереження. Ми відібрали пояснення в учасників, провели розмову з дітьми. Вони також підтвердили ці факти, – говорить Воронов.

За словами директора департаменту, спочатку на уроці вчитель відтворював українські пісні та вчив співу учнів.

– Потім відбулося відтворення, на думку вчителя пісень, які присвячені перемозі у Другій світовій війні. Це були радянські пісні. Після цього ютуб автоматично відтворив відео, на якому був президент країни-агресора Володимир Путін, що є неприпустимим, – говорить Сергій Воронов.

З цього приводу надійшло чимало звернень від батьків учнів. Директор школи створив комісію для розслідування інциденту. Зрештою вчитель визнав свою помилку.

– У розмові з ним не було помічено якоїсь антиукраїнської риторики. Але усвідомлюючи свої дії, вчитель написав заяву на звільнення. Директор підписав її, – додав Воронов.

 

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *