Черкаським комунальникам куплять ще два катафалки, дорожче аніж минулого року

Комунальне підприємство “Комбінат комунальних підприємств” повідомило про намір укласти договір на постачання двох катафалків – мікроавтобусів Hyndai H350. 

Інформація про це міститься в системі “Прозорро”.

Відповідно до пропозиції учасника-переможця черкаського підприємства ТОВ “ВМ ТРАНС ЛОГІСТИК” автівки поставлять за ціною 1,7 млн гривень за одну. 

Минулого року комунальники вже купували ідентичний автомобіль, але за ціною 1,4 млн гривень. 

У коментарі виданню “18000” директор комунального підприємства Анатолій Бейн пояснив, що різниця у ціні пов’язана зі зростанням вартості переобладнання автівки спецзасобами, крім того цьогоріч у вартість додали комплект зимової резини, опалення салону та інші деталі, які в технічній документації не відображені.

Зі слів Бейна, використання цих автівок є платною послугою комунальників, водночас кошти на їх придбання виділяються з місцевого бюджету відповідно до рішення про місцевий бюджет. 

Директор фірми постачальника – Дмитро Майданик, який балотувався до місцевої ради від партії ВО “Черкащани”, втім не набрав необхідної кількості голосів.

Хочеш читати ще більше матеріалів про закупівлі?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

коментарі

1 Коментар

  1. Думаю, що небіжчикам “дуже сподобається” їхати до місця поховання таким транспортом за 1,7 млн.! Вибачте за сарказм, але Бейн знає, що робить……

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.