Зоомагазин Леопольд

Черкаських депутатів та чиновників допитують після розслідування “18000”

"Візіон"

Слідчі з Бюро економічної безпеки допитують депутатів Черкаської міської ради, а також чиновників департаменту охорони здоров’я місцевої ради у справі придбання скандального медичного обладнання, яке фігурувало у розслідуванні “18000”

Відповідну інформацію нашому медіа підтвердили у міській раді.

За інформацією “18000”, столичні правоохоронці відкрили кримінальну справу за фактом ймовірного завищення вартості медичного обладнання і присвоєння місцевих бюджетних коштів Черкас під час його придбання. Йдеться про устаткування нібито польського бренду “Візіон”.

Як встановили наші журналісти раніше, обладнання фактично є товаром виробництва дешевих китайських компаній з поклеєними поверх етикетками нібито польського бренду, за якими, по факту стоять бізнесмени з Донецька та Києва. Коштом ймовірного “переклеювання” етикеток постачальникам обладнання вдалося завищити вартість виробів подекуди у десятки разів. Правоохоронці вивчають ці факти.

Нині Черкаський господарський суд слухає справу за позовом постачальників цього обладнання до Черкаської консультативно-діагностичної поліклініки, аби та розрахувалася за нього, сплативши з бюджету майже 30 млн гривень. Депутати ж зняли відповідні видатки після того, як інформація про ймовірні зловживання та маніпуляції з’явилася у публічній площині.

Також після виходу розслідування “18000” та звернення одного з народних депутатів кримінальну справу відкрили столичні правоохоронці із Бюро економічної безпеки, які і проводять нині активні слідчі дії. Окрім того, справу була відкрита і представниками черкаської поліції.

У коментарі “18000” секретар міської ради Юрій Тренкін підтвердив, що на допитах правоохоронців вже були представники департаменту охорони здоров’я міської ради, а також окремі депутати, які входять до складу профільної комісії, та ті, які мали публічні виступи, що стосувалися цієї теми. Сам же Тренкін поки на допиті не був.

У Бюро економічної безпеки лише підтвердили факт проведення слідчих дій та від будь-яких інших коментарів чи оприлюднення деталей справи відмовились, посилаючись на таємницю та інтереси слідства.

Нагадаємо, що у Черкасах досі не можуть завершити ремонт, аби встановити коштовний томограф.

Читайте також: Мільйон доларів у коробках. Чому в Черкасах припадає пилом коштовне медичне обладнання?

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *