Зоомагазин Леопольд

Черкаського ексчиновника засудили до 6 років в’язниці, але він поки на волі

29 березня Апеляційний суд Черкаської області за головування судді Ігоря Поєдинка залишив без змін вирок ексчиновника Черкаської міської ради Валентина Дяченка.

У 2020 році Дяченко був засуджений до шести років позбавлення волі за вимагання хабара з відомого у місті бізнесмена, екскандидата на посаду міського голови Віталія Ільченка. 

У 2017 році чиновник вимагав від бізнесових структур Ільченка 1 500 доларів за введення в експлуатацію виробничих приміщень, а також непроведення перевірок.

Сам же Дяченко виправдовував свої дії тим, що не вимагав хабара, а просив 100-200 доларів на фінансове забезпечення його управління, яке нібито недофінансувалось з місцевого бюджету. Засуджений очолював Управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради.

Відповідно до ухвали Апеляційного суду відбуття покарання Дяченком рахується з моменту приведення вироку до виконання. Водночас суд не взяв під варту засудженого одразу по завершенню засідання, таким чином, ексчиновник перебуває на волі та очікує, коли його затримають працівники кримінально-виконавчої служби. 

Інформацію про те, що Дяченко досі на свободі “18000” підтвердив і його захисник Олексій Хмельницький. 

Хочеш читати ще більше якісних матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *